Ga naar de inhoud
Rollingo Casino Logo
Inloggen Registreer nu

Rollingo's welkomstbonus en de bijbehorende inzetvereisten

200% tot €1.000 ontvangen wij op de eerste storting, automatisch bijgeschreven zodra het bedrag is bijgeschreven. Bij Rollingo geldt een inzetvereiste van 30x het bonusbedrag, te voltooien binnen 3 dagen.

Claim 200% tot €1.000

Rollingo Casino Bonus in cijfers

De Rollingo Casino Bonus bestaat uit 200% tot €1.000 op de eerste storting. Wie €500 inlegt, ontgrendelt direct het volledige bedrag van €1.000, terwijl een kleinere storting van minimaal €20 een proportioneel lager bonusbedrag oplevert. De voorwaarden staan in onderstaande tabel.

OnderdeelVoorwaarde
Bonus200% tot €1.000 op de 1e storting
Minimale storting€20
Storting voor volledige bonus€500
Inzetvereiste30x het bonusbedrag, binnen 3 dagen
Maximale bonuswinst€10.000

Deze cijfers laten zien dat de hoogte van de storting direct bepaalt hoeveel bonus wij toekennen, en dat de inzetvereiste binnen een strak tijdsbestek van 3 dagen afgerond moet worden.

Hoe de stortingsbonus en inzetvereiste werken

Zodra een eerste storting vanaf €20 wordt gedaan, schrijven wij de bonus van 200% automatisch bij. Het aanbod moet binnen 24 uur na uitgifte geclaimd worden, anders vervalt het. Vanaf het moment van bijschrijven loopt de klok voor de inzetvereiste: 30x het bonusbedrag, te voltalen binnen 3 dagen.

Wat telt mee voor de inzetvereiste

Alleen gokkasten tellen voor 100% mee in de inzetvereiste. Tafelspellen en live casino tellen voor 0% mee en dragen dus niet bij aan het wegspelen van de bonus. Daarnaast speelt men eerst het eigen geld, voordat het bonusbedrag wordt ingezet, en kan slechts één bonus tegelijk actief zijn op een account.

De winst die uit bonusgeld voortkomt, is begrensd op €10.000. Voor wie de voortgang wil volgen, tonen wij deze in de Reward Tracker in het account, zodat altijd duidelijk is hoeveel er nog ingezet moet worden. Meer uitleg over hoe deze berekening precies werkt, staat op onze pagina over inzetvereisten.

Voorwaarden en aandachtspunten bij de bonus

Omdat de bonus binnen 24 uur na uitgifte geclaimd moet worden, raden wij aan de storting direct te doen na registratie, zodat het aanbod niet verloopt. Een storting van €500 is nodig om het volledige bedrag van €1.000 te benutten; lagere stortingen vanaf €20 leveren een proportioneel deel van de 200% op.

De regel dat eigen geld eerst wordt ingezet voordat bonusgeld wordt aangesproken, betekent dat winsten op reguliere inzetten los staan van de inzetvereiste. Zodra het eigen saldo op is, wordt automatisch overgeschakeld naar het bonussaldo en begint het wegspelen daadwerkelijk te tellen, uitsluitend op gokkasten.

Wie tijdens het wegspelen regelmatig tafelspellen of live casino speelt, ziet de voortgang in de Reward Tracker niet toenemen, omdat die spelcategorieën voor 0% meetellen. Een overzicht van alle voorwaarden, bonussen en limieten samen staat op onze pagina beoordeling, en wie liever eerst de limieten op zijn account wil instellen, vindt die terug via limieten.

Claim 200% tot €1.000

Veelgestelde vragen over de Rollingo welkomstbonus

Hoe hoog is de welkomstbonus bij Rollingo?
De welkomstbonus bedraagt 200% tot €1.000 op de eerste storting. Een storting van €500 is nodig om het volledige bedrag van €1.000 te ontvangen.
Wat is de minimale storting voor de Rollingo Casino Bonus?
De minimale storting om de bonus te activeren is €20. Bij deze storting valt het bonusbedrag lager uit dan bij de maximale €500 die nodig is voor de volledige €1.000.
Hoe werkt de inzetvereiste van de welkomstbonus?
De inzetvereiste is 30x het bonusbedrag en moet binnen 3 dagen na bijschrijven voltooid worden. Alleen gokkasten tellen voor 100% mee, tafelspellen en live casino voor 0%.
Binnen welke periode moet ik de bonus claimen?
De bonus moet binnen 24 uur na uitgifte geclaimd worden. Daarna vervalt het aanbod en wordt het niet meer bijgeschreven.
Kan ik meerdere bonussen tegelijk hebben?
Nee, slechts één bonus kan tegelijk actief zijn op een account. Een nieuwe bonus wordt pas geactiveerd zodra de vorige is afgerond of verlopen.
Wordt eigen geld of bonusgeld eerst ingezet?
Eigen geld wordt altijd eerst ingezet, voordat het bonusbedrag wordt aangesproken. Zo blijft duidelijk welk deel van het saldo onder de inzetvereiste valt.
Is er een maximum aan de winst uit de welkomstbonus?
Ja, winsten die voortkomen uit het bonusgeld zijn begrensd op €10.000. Winst boven dit bedrag uit bonusspel valt buiten deze limiet.
Waar kan ik de voortgang van mijn inzetvereiste volgen?
De voortgang is terug te vinden in de Reward Tracker in het account. Deze toont precies hoeveel van de 30x inzetvereiste al is weggespeeld.